1 407
0
Долучайтеся до флешмобу в Facebook і діліться історіями про вчителів, які вплинули на ваше життя! Викладайте допис або сториз із хештегом #нас_навчали_вчителі й запрошуйте ваших друзів розповідати свої історії. Наші вчителі заслуговують на безліч подяк!
А про своїх шкільних педагогів сьогодні розповідає Меланія Подоляк, волонтерка і координаторка Благодійного фонду Сергія Притули у Львові.
“У школі я була бунтаркою. А вчителів мала суперпрофесійних і вимогливих. Тож стосунки тоді в нас були непрості“, – згадує учнівське життя Меланія.
Зараз дівчина рідко бачиться зі своїми педагогами, але з багатьма товаришує у соцмережах. Меланія пам’ятає імена всіх учителів із початкової школи та Класичної гімназії у Львові, куди перейшла в 6 клас. “Я навіть пам’ятаю, про що писав наукову роботу вчитель біології – про муху дрозофілу“, – каже волонтерка.
А ще пригадує, як часто засмучувала вчительку математики Марту Ростиславівну Харитонову, бо ніяк не вдавалося добре вчити її предмет. “Але Марта Ростиславівна завжди вірила в мене й у те, що знайду своє місце у тій сфері, яка мені добре вдається“, — каже Меланія.
Оскільки дівчина мала хист і бажання до вивчення іноземних мов, то вирішила вступити на факультет англійської філології. Згодом проходила практику в рідній школі. Каже, довго не обирала, куди йти, бо дуже хотіла потрапити до своєї класної керівниці, учительки англійської мови Галини Ростиславівни Семчук-Крачковської.
“Коли я вчилася в школі, не оцінила зусиль, які вкладали в нас вчителі. Цікаво, що ніхто не змушував учитися, але була така атмосфера, що всі самостійно обирали собі цей шлях навчання, – пригадує Меланія.
– Учителі заклали в мені міцну базу знань і розуміння, що вчитися треба. Водночас вони були милосердними, розуміли, що перед ними маленька особистість зі своїм баченням світу, до якої треба знайти індивідуальний підхід. За це я їм неймовірно вдячна“.
Подякуйте своїм вчителям і ви — приєднуйтеся до флешмобу!
Читайте попередню історію стрільця ЗСУ Сергія Хараху за посиланням.
Зображення: МОН
Обговорення