Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

24 Вересня 2019

Наукові ліцеї: розроблений порядок про зарахування, відрахування та переведення учнів

Міністерство освіти і науки винесло на громадське обговорення порядок про зарахування, відрахування та переведення учнів до наукових-ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів.

Проект документа опублікували на сайті МОН.

У міністерстві зазначають, що порядок сприятиме:

  • підготовці майбутніх вчених, особистостей, здатних до здійснення професійної діяльності у сфері науки на найвищому рівні завдяки підготовці в закладах спеціалізованої освіти;
  • забезпеченню здобуття освіти в закладах спеціалізованої освіти наукового профілю;
  • пошуку і відбору для навчання обдарованих дітей, які виявляють здібності до активної дослідно-експериментальної, конструкторської, винахідницької діяльності;
  • поглибленому вивченню профільних предметів та набуттю компетентностей здобувачами спеціалізованої освіти, необхідних для подальшої діяльності.

Переглянути проект порядку можна у документі нижче:

Порядок проєкт

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Пропозиції та зауваження просять надсилати до 22 жовтня на [email protected].

Нагадаємо, в Україні створюватимуть наукові ліцеї, де учні працюватимуть над власними проектами. Ліцеї починатимуться з 5 класу. Їхні учні навчатимуться одразу за загальнодержавним та спеціалізованим освітніми стандартами.

Також учні отримуватимуть стипендії та безкоштовне харчування. Їх довозитимуть до закладу або надаватимуть місце в гуртожитку. Тих, хто житиме в гуртожитку, забезпечуватимуть чотириразовим харчуванням, решту – одноразовим.

Дивіться також положення про науковий ліцей

Фото: автор – prometeus, Depositphotos

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення