Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

18 Липня 2021

НУШ без субвенції, нові накази міністерства та можливість створювати ліцеї для всіх – головне за тиждень

“Нова українська школа” зробила добірку головних новин про середню освіту за тиждень, що минув.

Державна казначейська служба повідомила, що станом на 9 липня Міністерство фінансів України все ще не надіслало їм бюджетний розпис субвенції на Нову українську школу. Без бюджетного розпису казначейство не може перерахувати кошти обласним бюджетам та бюджету Києва.

12 липня МОН затвердило модельні програми НУШ для базової школи. За цими програмами почнуть навчатися п’яті пілотні класи з цього навчального року та всі п’яті класи – з наступного. Усього є 75 програм, і вони уже опубліковані на сайті ІМЗО.

13 липня Міністерство освіти і науки затвердило нові методичні рекомендації щодо оцінювання учнів початкових класів. Серед іншого міністерство цим наказом оновило свідоцтва досягнень для учнів 1–2 і 3–4 класів. Короткий огляд рекомендацій читайте за цим посиланням.

15 липня Верховна Рада в другому читанні ухвалила зміни в закон “Про повну загальну середню освіту” щодо мережі ліцеїв. Зокрема, вони передбачають, що будь-яка громада, яка здатна заснувати й утримувати ліцей та надавати якісні освітні послуги, – матиме таку можливість. У старій редакції закону “Про повну загальну середню освіту” таке право було лише в областей та міст із населенням понад 50 тисяч осіб.

“Нова українська школа”

Фото: автор – SHipskyy, Depositphotos


Обговорення