Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Жовтня 2017

Оголошено конкурс на стипендії для вивчення англійської дітям віком 13-15 років

Міжнародна неприбуткова організація PH International оголосила конкурс для дітей віком 13-15 років для участі в освітній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови (“English Access Microscholarship Program” – Access).

Про це повідомила “Освіторія”

“Особливо заохочуються до участі в програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій, переселенці, діти з інвалідністю, з багатодітних сімей та інші молоді люди, які можуть потребувати допомоги”, - зазначено у повідоленні.

Уроки англійської триватимуть два роки: листопад 2017 — червень 2019. Заняття відбуватимуться на базі всеукраїнського громадського центру “Волонтер” і Київського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Кандидати на участь у програмі Access повинні до 16 жовтня надати:

  1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).
  2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, загальний середній бал успішності має бути не менш, ніж 8 з 12.
  3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї чи особи/cім’ї, яка перебуває у складних обставинах чи інший статус, що може бути підставою для прийому до програми.
  4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см
  5. Резюме (перелік досягнень і навичок)
  6. Мотиваційний лист (чому кандидат бажає взяти участь у програмі)
  7. Рекомендаційні листи: 1) від керівника навчального закладу; 2) від вчителя англійської мови

Документи можна занести особисто або надіслати координатору заходу Світко Марині на адресу: Київ, ВГЦ “Волонтер”, вул. Довженка, буд. 2, кімната 53 (приміщення Київського міського ЦСССДМ, біля станції метро “Шулявська”).

Контакти: 095-863-95-97,  [email protected] з копією на [email protected]

Окрім того, такі ж конкурси відбудуться в ОдесіЗапоріжжі та Харкові.

Фото: Pexels.com


Обговорення