Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

2 Квітня 2024

Освітян запрошують на онлайн-зустріч із Андреасом Шлейхером – директором ОЕСР і засновником PISA

Освітян і всіх зацікавлених запрошують на онлайн-лекцію “Освіта заради майбутнього” (“Educating for Tomorrow’s World”) від директора з питань освіти та компетенцій Організації економічного співробітництва та розвитку й почесного професора Гейдельберзького університету Андреаса Шлейхера.

Про це редакції “НУШ” повідомили організатори заходу – Київський столичний університет імені Бориса Грінченка.

Переглянути онлайн-трансляцію лекції всі охочі зможуть 5 квітня о 10:00 за посиланням.

ОЕСР, у межах впровадження програми PISA, має багаторічний досвід розробки та впровадження глобальних показників академічної успішності учнів. Після повномасштабного вторгнення росії в Україну організація, зокрема, зосередила свою увагу на:

  • антикризових заходах, спрямованих на подолання навчальних втрат українських дітей;
  • стратегії впровадження старшої профільної школи, яка є частиною реформи “Нова українська школа”;
  • розвитку соціально-емоційного навчання;
  • участі України в дослідженнях PISA і ДоСЕН.

Довідково:

Андреас Шлейхер вивчав фізику в Німеччині та здобув ступінь з математики та статистики в Австралії. Уже понад 20 років він працює з міністрами та освітянськими лідерами в усьому світі над підвищенням якості та рівноправності в навчанні. Також Шлейхер тривалий час був директором з аналітичної роботи в Міжнародній асоціації освітніх досягнень. Сьогодні він обіймає посаду директора з питань освіти та компетенцій в Організації економічного співробітництва та розвитку та є радником Генерального секретаря ОЕСР. Крім того, саме Андреас Шлейхер започаткував Програму міжнародного оцінювання учнів (PISA). Він виступає на захист вчителів і компетентнісно-орієнтованої освіти, наголошуючи на значущості підтримки педагогів і розвитку сучасної освітньої системи. А також активно підтримує реформу “Нова українська школа” в Україні.

Читайте також: “Розподіл субвенції на шкільні укриття відбуватиметься по-новому: в Україні презентували платформу “DREAM””.

Титульне фото: Київський столичний університет імені Бориса Грінченка


Обговорення