Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

26 Січня 2024

Положення про атестацію педагогів: МОН пропонує для громадського обговорення проєкт нової редакції документа

Міністерство освіти і науки України запрошує освітян до громадського обговорення проєкту нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників, яке затвердили 9 вересня 2022 року й зареєстрували в Міністерстві юстиції України 21 грудня 2022 року.

Ознайомитися з текстом документа можна нижче або за посиланням.

Документ розробили Директорат шкільної освіти й спеціально створена робоча група (згідно з наказом МОН №1360). Крім того, під час внесення змін МОН врахувало звернення педагогів, закладів і установ освіти, а також громадських і профспілкових організацій.

Як зазначили в МОН, нова редакція:

  • удосконалює порядок проведення атестації педагогів;
  • усуває суперечності, які існують у чинній редакції;
  • забезпечує право педагогів на проходження атестації, гарантоване законодавством України.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту можна надіслати у довільній формі до 12 лютого 2024 року на електронну адресу: [email protected] (Віталій Заритов – державний експерт експертної групи з питань нормативно-правового забезпечення в освіті директорату шкільної освіти; номер телефону: 481-32-78).

Крім того, власні пропозиції освітяни можуть надіслати також звичайною поштою на адресу: 01135, Київ, проспект Берестейський, 10.

Звіт про результати громадського обговорення оприлюднять на сайті МОН не пізніше ніж через два тижні після ухвалення рішення за результатами обговорення.

HO-proyekt.novoyi.redaktsiyi.Polozhennya.pro.atestatsiyu.ped.pratsivnykiv.26.01.2024

Читайте також:Консультація щодо атестації: для освітян створили інформаційний порадник і чат-бот з роз’ясненнями”.

Титульне фото: freepic.com


Обговорення