Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

26 Лютого 2022

Пропонуємо вчителям долучитися до ініціативи, аби підтримати дітей

Нині діти як ніколи потребують підтримки й уваги дорослих, як би складно не було нам самим. Ідеться не лише про батьків, а й про вчителів, яким вони довіряють і до яких прислухаються.

Наприклад, сьогодні учителька однієї із західноукраїнських шкіл Ірина Калітовська організувала онлайн-чаювання для учнів 57 класів, до якого запрошувала долучитися всіх охочих із різних регіонів.

Діти поспілкувалися, поговорили про те, що хвилює, підтримали одне одного. Так, мали змогу відчути, що не залишилися сам на сам зі страхами. Це дуже важливо в цей непростий час.

На жаль, ми запізно про це дізналися, однак ГО “Смарт Освіта” та сайт “Нова українська школа” закликають учителів долучатися до цієї ініціативи та збирати дітей на дружні онлайн-зустрічі, щоби підтримати кожного в цей непростий час. Звісно, йдеться про регіони, у яких спокійніше та це можливо організувати.

Все буде Україна! Єднаймося!

Фото: автор –  HayDmitriy, Depositphotos

Публікація підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.


Обговорення