Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

13 Грудня 2021

Ще дві області вийшли з червоної зони

На території Вінницької та Хмельницької областей із 15 грудня скасовується червона та вводиться жовта зона.

Рішення про це ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні 13 грудня, повідомляє міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у своєму телеграм-каналі.

Хмельниччина перебувала в червоній зоні з 30 жовтня, а Вінничина з 18 листопада. За інформацією міністра освіти і науки Сергія Шкарлета, у Вінницькій області на сьогодні 27 шкіл на дистанційному навчанні – це більше ніж будь якій іншій області.

Тиждень тому жовту зону повернули на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та Києва.

Червона зона поки залишається в Запорізькій, Сумській, Миколаївській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Волинській і Черкаській областях.

Нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину – відтепер школи в жовтій зоні теж повинні мати 100% щеплених працівників, але можна і однією дозою, тобто з жовтим сертифікатом. Він чинний 30 днів після вакцинації.

Фото: автор – Syda_Productions, Depositphotos


Обговорення