Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Квітня 2020

Що робити вчителю, якщо є проблеми із зарплатнею на карантині – пояснює освітній омбудсмен

Освітній омбудсмен Сергій Горбачов показав, як можуть діяти вчителі у разі проблем із виплатою зарплатні під час карантину.

Про це він написав на своїй fb-сторінці.

Алгоритм дій від освітнього омбудсмена

Вчителям, які під час карантину не отримали зарплатню або мають сумніви у правильності нарахування, пропонують діяти так:

Перше. Обов’язково звернутися до керівника закладу освіти з письмовою заявою з проханням роз’яснити, чому ви отримали саме таку зарплатню.

Друге. Якщо вам відмовляють у відповіді або надають відповідь, що зарплатня зменшена через карантин – офіційно інформувати Службу освітнього омбудсмена, надіславши звернення через форму на сайті. Обмудсмен також просить вказати у зверненні прізвище, ім’я та по батькові  начальника відділу (управління, департаменту) освіти та керівника адміністративної одиниці (голова сільради, району, ОТГ, міста тощо).

“Дуже прошу мати на увазі, що звернення без інформації про те, чи зверталися ви до керівника з письмовим запитом, будуть розглядатися набагато довше, оскільки ми все одно будемо спрямовувати це звернення до керівника закладу чи керівника органів місцевого самоврядування для отримання тієї ж самої інформації – і очікувати роз’яснення.

За кожним із таких повідомлень буде офіційний лист освітнього омбудсмена до відповідного керівника із запитанням щодо порушення прав педагогічних працівників на оплату праці, – наголосив Горбачов.

Також у МОН наголосили, що під час карантину педагоги мають отримувати зарплатню.

Фото: Pixabay

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення