Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Січня 2024

Спільно відзначаємо День Соборності: запрошуємо вчителів долучитися до створення альбому спогадів

22 січня 2024 року в Україні традиційно відзначатимуть День Соборності, або ж 105-річницю підписання Акта злуки між УНР і ЗУНР. У цей день українці щорічно влаштовували різні культурні й освітні заходи, організовували паради та ланцюги єдності, які супроводжувалися підняттям національного прапору й вшануванням героїв минулого й сьогодення.

Редакція “НУШ” запрошує педагогів долучитися до створення освітянського альбому спогадів.

Якщо у вас є фото чи відео, пов’язані з Днем Соборності (можливо, у якийсь із років ви були частинкою “Живого ланцюга”, або ж робили з дітьми цікаві проєкти на цю тему) поділіться цими моментами з усією освітянською спільнотою держави.

Для цього необхідно заповнити google-форму за посиланням. В анкеті слід прикріпити фото чи відео й коротко описати, що саме вони зображають і в якому році це відбулося.

Редакція “НУШ” об’єднає всі матеріали в освітянському альбомі спогадів, який опублікує в День Соборності.

Заздалегідь дякуємо кожному педагогу та педагогині за участь і сподіваємося побачити ваші найцікавіші та памʼятні моменти, пов’язані з цим святом.

Крім того, за посиланням вчителі можуть знайти ідеї, як цікаво розповісти учням про єдність українців під час тематичного уроку, присвяченого Дню Соборності.

Титульне фото: “5 канал”


Обговорення