Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

3 Травня 2018

Стартувала реєстрація на додаткову сесію ЗНО

Реєстрація на додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 3 до 21 травня.

Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Право зареєструватись на додаткову сесію мають:

  • учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, і тому не мали змоги зареєструватися в основний період;

Таким особам до пакета реєстраційних документів потрібно додати заяву щодо надання можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії.  Також треба подати копію документа, що посвідчує відповідний статус (посвідчення учасника бойових дій, довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції, паспорта громадянина України (або одного з батьків/опікунів тощо).

  • особи, засуджені до позбавлення волі або взяті під варту;

Усю необхідну інформацію про процедуру зовнішнього незалежного оцінювання такі особи можуть отримати в представника адміністрації установи виконання покарань, на якого покладено відповідальність за організацію та проведення ЗНО.

  • особи, які у 2018 році мають складати державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього оцінювання, але через поважні причини не змогли зареєструватися в основний період реєстрації (для участі в додатковій сесії на тестування з навчальних предметів, результати ЗНО з яких будуть їм зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію).

Нагадаємо, що визначені дати проведення додаткової сесії ЗНО.

У Харкові розробили Telegram-бота для підготовки до ЗНО з математики.

EdEra ат “Освіторія” оновили свої онлайн-курси циклу “Лайфхаки” для підготовки до ЗНО з української мови та літератури, додавши матеріали для вчителя і вступне тестування. Раніше на основі одного з цих курсів видали посібник “Українська мова: лайфхаки”.

Окрім того, “EdEra” разом з “Освіторією” запустили безкоштовний курс для підготовки до ЗНО з біології.

Фото: автор – tjevans, Pixabay


Обговорення