Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

3 Червня 2022

Стартував Чілдрен Кінофест – де дивитися онлайн

З 3 до 12 червня триватимуть онлайн-покази 9-го міжнародного кінофестивалю для дітей і підлітків Чілдрен Кінофест.

Безплатні онлайн-покази доступні для глядачів і глядачок на території України та Польщі на сайті online.childrenkinofest.com.

Після кожного перегляду глядачі та глядачки мають змогу оцінити побачене – на основі цих голосів оберуть переможця фестивалю.

Фільмом-відкриттям стала французька анімація “Принцеса драконів”. Головна героїня – дівчинка, яка зростала в родині драконів. Коли вона опиняється у світі людей, він видається їй абсолютно новим та незвичним. Картина буде доступна для перегляду впродовж перших трьох днів фестивалю – з 3 до 5 червня. Решта програми буде доступна протягом усього фестивалю.

Україну в конкурсній програмі Чілдрен Кінофесту представляє пригодницьке фентезі “Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке”, зняте за мотивами казки Сашка Лірника.

Ще один фільм у жанрі фентезі – “Неллі Рапп – мисливиця на монстрів” зі Швеції.

Є в програмі й фантастика – нідерландська стрічка “Місія Нови” про подорож у часі й порятунок світу від екологічної катастрофи.

Аргентинська драма “Дельфін” розповідає про хлопчика, який торує шлях зі злиднів до своєї мрії потрапити в оркестр.

Також у програму ввійшли комедії: австрійсько-німецька стрічка “Францові історії” та “Мій тато – сосиска” спільного виробництва Бельгії, Нідерландів і Німеччини.

Поза конкурсом юні глядачі та глядачки ознайомляться з класикою анімації – спеціальною добіркою епізодів “Крота” до 65-річчя знаменитого чеського мультсеріалу.

Також на фестивалі продемонструють минулорічного переможця – пригодницьку стрічку “Полі” спільного виробництва Франції та Бельгії. Картина розповідає про пригоди двох друзів – дівчинки та поні, якого вона звільняє від життя в неволі.

Вшосте в межах Чілдрен Кінофесту відбудеться Конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми. Переможці отримають нагороди – від 4 до 15 тисяч гривень.

Переможців обере журі, до складу якого увійшли режисерка Катерина Горностай, акторка Оксана Черкашина та режисер Антоніо Лукіч. Глядацькими голосуваннями буде також обраний лауреат Призу глядацьких симпатій. Добірка фіналістів Конкурсу буде доступна для перегляду в усьому світі.

Ілюстрація: Чілдрен Кінофест


Обговорення