Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

7 Червня 2018

Світовий конґрес українців допомагатиме розробляти навчальні програми для українських шкіл за кордоном

Міністерство освіти і науки розроблятиме навчальні програми для українських шкіл за кордоном у співпраці зі Світовим конґресом українців.

Про це повідомили на сайті МОН.

У нас є певна сума коштів близько 2 мільйонів гривень на розробку навчальних матеріалів для українських шкіл за кордоном, зокрема суботніх. Ми знаємо, що зараз в цьому є потреба, але переймаємось, аби використати гроші ефективно та зробити дійсно потрібний ресурс”, – зазначила міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Президент Світового конґресу українців Евген Чолій також вважає, що зараз гостро постало питання забезпечення та доступу до навчальних матеріалів українською для закордонних шкіл. Так, сторони домовилися співпрацювати у розробці навчальних матеріалів.

Ми спілкуємося з різними українськими громадами по всьому світу. І це є навіть молоді громади, і вони зацікавлені підтримувати зв’язок їхніх дітей з Україною. Їм, насамперед, потрібен доступ до матеріалів, а видрукувати їх вони й самі готові.

Який дійсно є виклик – це різні індивідуальні ситуації для різних дітей в одній закордонній громаді. Адже, як правило, йдеться про навчання різновікових дітей, які мають різні рівні володіння мовою”, - зазначила Оксана A. Винницька Юсипович, голова Світової координаційної виховно-освітньої ради Світового конґресу українців.

 Фото: автор – StockSnap, Pixabay


Обговорення