Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Березня 2022

Telegram-канал з аудіоказками для дітей і книжки у вільному доступі. Зберігайте ресурси

Небайдужі українці оперативно організувалися в Telegram-каналі “Павлуша і Ява” та начитують аудіоказки, а книжки кількох видавництв з’явилися у вільному доступі.

  • В Telegram-каналі “Павлуша і Ява” є казки, як-от “Лисиця та їжак”, “Собача грамота”, “Як зайчик сон шукав” та інші. Їх оновлюють щодня. Найбільша перевага в тому, що казки можна завантажити, коли є інтернет, а вмикати тоді, коли його немає, навіть у сховищах. В групі вже 17000 підписників.

“Якщо хоч одна дитина під час артобстрілу зможе замість звуків війни слухати в навушниках українську казку, це вже добре”, — пишуть організатори.

Більшість читців — актори та студенти КНУТКіТ імені Карпенка-Карого.

  • Простір української дитячої книги “БараБука” та видавництво “Ранок” виклали у вільний доступ книжки для віку 3+ та 6+. Усе можна завантажити безплатно в pdf-форматі та читати дітям.

“Ви – маяки для своїх дітей. Відчувайте, знайте, домовтеся з собою, що ви є для них джерелом світла підтримки, балансу. Хороша книжка й читання вголос добрих історій допоможе зараз супроводжувати втомлених – малих і великих. Читайте повільно, розмірено, якщо того потребують зовнішні тривожні звуки – заколисуючи чи підбадьорюючи.

Заохочуйте колективні читання в групах, де ви збираєтеся для безпеки, залучайте голоси дорослих різного віку та старших дітей”, – радять у спільноті.

Також дивіться:

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: monkeybusiness, Depositphotos


Обговорення