Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

18 Листопада 2020

Триває опитування щодо очікувань українців від вчителів НУШ – як взяти участь

Міністерство освіти і науки спільно з фінським проєктом “Навчаємось разом” + проєктом ЄС опитують українців щодо їхніх очікувань до педагогів НУШ.

Взяти участь в опитуванні можна за цим посилання.

Опитування анонімне та містить такі запитання:

  • Якою мірою вчителі впливають на запровадження нових стандартів навчання, порівняно з іншими учасниками освітнього процесу?
  • Наскільки для них важливо вміти вибудовувати взаємини з учнями та батьками?
  • Що є найбільш визначальним для створення безпечного і здорового освітнього середовища, розкриття учнівського потенціалу, врегулювання конфліктів і запровадження інновацій в освітній процес?

Ці та інші запитання допоможуть окреслити ті компетентності та якості, якими, на думку українців, мають володіти сучасні вчителі. 

Зокрема, опитування покликане дізнатись думки учнів та їхніх батьків.

Воно складається з двох блоків:

  • Ставлення до змін у системі освіти, а також очікування від реформи та учителів.
  • Демографічний блок, який має відобразити загальний портрет аудиторії та її очікування, залежно від різних демографічних характеристик.

Опитування проводять в межах кампанії “Класний вчитель”, мета якої – показати зміни, які відбуваються в системі української шкільної освіти, а також те, як змінюються представники головної її рушійної сили – вчителі.

Дізнатись більше про кампанію та як долучитись до неї можна тут.

Фото: автор – lacheev, Depositphotos

Цей матеріал підготовлено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міністерства закордонних справ Фінляндії. Висловлені тут погляди жодним чином не можуть сприйматися як офіційна думка Європейського Союзу чи Міністерства закордонних справ Фінляндії.


Обговорення