Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

15 Вересня 2018

У курсі з інклюзії відкрито 6-й модуль

У курсі з інклюзивної освіти для вчителів початкових класів відкрито 6-й модуль.

Зокрема, для перегляду вже доступна лекція “Діти із комплексними порушеннями розвитку”.

У ній лекторка Наталія Гладких розповідає про те, які комплексні порушення можуть мати діти і які форми подачі матеріалів можна використовувати, щоб домогти цим дітям у навчанні. Також окремі відео присвячені структурі індивідуального заняття з дитиною з комплексними порушеннями розвитку і порадам, як провести таке заняття.

Окрім того, лекторка пояснює, у чому полягає індивідуальний психолого-педагогічний супровід дітей з комплексними порушеннями, як розробляти індивідуальний навчальний план, а також  що таке тактильні книги, книги “досвіду” та комунікативний паспорт дитини та як їх застосовувати у навчанні.

Зареєструватись на курс можна за цим посиланням.

Нагадаємо, раніше в курсі відкрили лекції про запобігання булінгупро підтримку дітей із травматичним досвідомпро активізацію мозку дитини і дітей з порушеннями мовлення.

Курс “Робота вчителів початкових класів із дітьми з особливими освітніми потребами” створений у партнерстві ГО “Смарт освіта” із студією онлайн-освіти EdEra. Він представлений в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Наталія Гладких – тифлопедагог Спеціальної загальноосвітньої школи “Надія”, кандидат педагогічних наук, організатор проекту “Разом” курсу із підготовки спеціалістів з інклюзії, методист інклюзивного табору Space Camp та ГО “Бачити серцем”.

“Нова українська школа”

Фото: автор – AllaSerebrina, Depositphotos


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.