Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

21 Вересня 2022

У школах пʼяти областей запрацювали вихователі безпеки

У 49 школах пʼяти областей запрацювали вихователі безпеки, які мають запобігати булінгу, вживанню наркотиків та насильству серед учнів.

Про це повідомив заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції Ярослав Шанько, передає Укрінформ.

“До організації проєкту долучилися 16 громад у п’яти областях. Уже підготовлено 17 спеціалістів, які пройшли 4-тижневе навчання у Національній академії внутрішніх справ, і працюють у 49 закладах освіти, – розповів Шанько.

За його словами, ці фахівці наглядають приблизно за 1,5 тис. учнів.

Передбачається, що вихователі безпеки стануть комунікаторами між органами місцевого самоврядування, навчальними закладами та територіальними підрозділами Нацполіції.

Також 19 вересня розпочався новий набір фахівців з безпеки в освітньому середовищі. До кінця цього місяця охочі стати ними можуть подати документи до Національної академії внутрішніх справ.

Нагадаємо, підготовку перших вихователів безпеки розпочали 15 серпня. Вихователь безпеки – це цивільна особа, яка проходить відбір і навчання. Його основне завдання – виявляти та припиняти правопорушення у навчальному закладі, брати участь у превентивних заходах і вносити пропозиції, щоби посилювати безпечний освітній простір.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – monkeybusiness, Depositphotos


Обговорення