Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Березня 2020

Учителів та директорів запрошують на тренінг із соціального шкільного підприємництва

Вчителів, вихователів та керівників шкіл і дитсадків з Донецької, Івано-Франківської та Житомирської областей запрошують на тренінг із соціального підприємництва.

Зареєструватись можна до 20 березня за посиланням, повідомили на сайті Фонду Східна Європа.

Тренінг відбудеться у Києві 15-16 квітня.

Учасниками можуть стати представники шкіл та дитсадків, які:

  • прагнуть, щоб учні розвивали підприємливість, ініціативність, креативність та соціальну відповідальність;
  • бажають ознайомитися з новими методичними напрацюваннями та впровадити інновації у навчальний процес;
  • прагнуть, щоб у школах чи позашкільних закладах освіти учні отримували практичні навички та мали можливість більш виважено робити кар’єрні рішення.

Учасники:

  • дізнаються про програму курсу за вибором для шкіл та позашкільних закладів освіти та ознайомляться з матеріалами методичного посібника “Соціальне шкільне підприємництво”;
  • отримають детальну інформацію про концепт соціального шкільного підприємництва та успішні приклади з Німеччини та України та його переваги для учнів, батьків, вчителів і адміністрацій;
  • ознайомляться з покроковою інструкцією з заснування соціальних шкільних підприємств;
  • отримають інформацію про проект та подальші заходи в його межах, зокрема про конкурс грантів на створення пілотних соціальних шкільних підприємств.

Тренінг відбудеться в межах проєкту “Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості та малих містах України для заохочення молоді до соціального підприємництва у Iвано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях”, що впроваджується Фондом Східна Європа спільно з німецькою неурядовою організацією ChildFund Deutschland e.V. за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Детальніше про проєкт тут.

Нагадаємо, для старшокласників проводять конкурс шкільних архітектурних проєктів.

Ілюстрація: сайт Фонду Східна Європа

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення