Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

24 Вересня 2023

Учительку з Тернопільщини засудили до 6 років в’язниці за продаж амфетаміну

Учительку англійської мови з Тернопільської області засудили на 6 років ув’язнення за збут наркотиків. Разом зі співмешканцем вона продавала амфетамін мешканцям району.

Про це повідомляє медіа Zaxid.net.

Досудове слідство встановило, що обвинувачена працювала вчителькою англійської мови в школі села Мушкатівка. У вільний від роботи час жінка продавала наркотики, які їй постачав співмешканець.

“Обвинувачена придбала з метою збуту амфетамін, масою 1,8 грама, і зберігала його за місцем свого проживання. Далі жінка збула частину наркотику місцевому жителю на вулиці Дорундяка в м. Борщеві і отримала за це 300 гривень. Правоохоронці здійснили оперативну закупку психотропної речовини”, – зазначено у вироку Борщівського районного суду від 15 вересня.

Під час обшуків в будинку вчительки поліціянти знайшли ще 2 грами амфетаміну. У суді обвинувачена свою провину не визнала, а від показань проти себе відмовилася.

Борщівський районний суд засудив вчительку до 6 років ув’язнення з конфіскацією майна. Як повідомила прокуратура Тернопільщини,судове провадження щодо іншого фігуранта справи наразі зупинено через те, що він проходить військову службу за мобілізацією.

Читайте також: “Відеоспостереження й відеофіксація у закладах освіти: роз’яснення від освітнього омбудсмена”.

Фото: Bankphoto


Обговорення