Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

20 Вересня 2021

Українська збірна посіла перше місце загальнокомандного заліку на Всесвітніх учнівських спортивних іграх

Українська збірна здобула 148 медалей і завершила змагання на Всесвітніх учнівських спортивних іграх U-15.

Про це написали на сайті МОН

Збірна виборола 69 золотих, 42 срібних та 37 бронзових медалей. Такої  кількості нагород було достатньо, аби посісти перше місце в загальнокомандному заліку. Загалом у змаганнях узяли участь 2 500 спортсменів віком 13–15 років із 35 країн. Українську збірну представляв 251 спортсмен.

До цього ми публікували проміжні результати змагань.

Усесвітні учнівські спортивні ігри відбулися 11–19 вересня в Белграді, що в Сербії. До програми заходу ввійшли 15 видів спорту: бадмінтон, баскетбол, баскетбол 3х3, вільна та греко-римська боротьба, волейбол, дзюдо, карате, легка атлетика, плавання, спортивне орієнтування, настільний теніс, тхеквондо (ВТФ), футбол, шахи. Загалом розіграно 172 комплекти нагород.

Раніше стало відомо, що в Україні вперше відбудуться чемпіонат світу серед школярів із футболу, зимова Всесвітня Гімназіада-2023 та дві міжнародні учнівські Олімпіади.