Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Вересня 2021

Українські школярі можуть відправити свої дослідження на Міжнародну космічну станцію

Українські школярі вперше візьмуть участь в американській програмі з розвитку наукової та STEM-освіти.

Угоду про це було підписано 29 вересня у Вашингтоні.

Програма передбачає відправку і тестування робіт школярів на Міжнародну космічну станцію, а самі учасники побачать запуск ракети Falcon 9 на мисі Канаверал, що в США. Команди дітей отримають міні-лабораторії та матимуть запропонувати ідеї для досліджень в умовах мікрогравітації на орбіті нашої планети.

Надіслати свої роботи зможуть дві команди, які пройдуть конкурс. Уже на МКС експериментами займуться астронавти. Вчителі, які працюватимуть із молодими дослідниками, пройдуть професійне навчання від експертів програми у Вашингтоні.

Програму організовують Національний центр освіти наук про Землю космос США (NCESSE) та Інститутом космічної освіти імені Артура Кларка (Arthur C. Clarke Institute for Space Education) за підтримки НАСА (NASA).

Запуск відбуватиметься на космічному кораблі SpaceX Dragon на ракеті Falcon 9. Учасники команд-переможців матимуть змогу спостерігати за відльотом ракети на історичному майданчику 39A космічного центру Кеннеді НАСА, Флорида, з якої запускалися всі місії “Аполлона” на Місяць. А потім – взяти участь у науковій конференції у Вашингтоні.

Раніше ми писали, що МАН, з залученням фахівців НАСА, створить Міжнародний центр дитячої наукової творчості. Також МАН запрошує вчителів стати тренерами дитячих команд та отримати сертифікат.

Фото: автор – alphaspirit, Depositphotos


Обговорення