Всі проєкти

Всі теми

20 Травня 2022

Українці на гімназіаді посіли нові призові місця

За результатами нового змагального дня Всесвітньої гімназіади-2022, що триває у Франції, наші юні спортсмени отримали 5 золотих, 10 срібний і 16 бронзових медалей.

Про це повідомило МОН.

Плавець Олександр Желтяков здобув золото на дистанції 200 м на спині, Каміла Ісаєва фінішувала третьою в запливі на 50 м брасом.

У змаганнях зі спортивного орієнтування українці отримали 2 срібні нагороди (команди дівчат і хлопців) і одну бронзу (Єва-Марія Отрешко фінішувала третьою в спринті).

У фехтуванні Крістіна Петрова здобула срібло, Максим Перчук та Олександра Романова — бронзу.

Ярослав Лисняк у вільній боротьбі отримав срібну медаль, Микола Ташогло та Костянтин Задоянчук — бронзові медалі.

Дев‘ять українських боксерів та боксерок отримали по бронзовій медалі, а вісім вийшли у фінали у своїх вагових категоріях.

Нагадаємо, українці вже отримували призові місця на цих змаганнях.