Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

18 Листопада 2019

Вчителі можуть створити для учнів тести PISA онлайн – оновився сайт PISA Україна

Український центр оцінювання якості освіти запустив оновлений сайт PISA Україна, на якому учні можуть проходити завдання PISA.

Оновлений сайт доступний за цим посиланням.

На ресурсі вчитель може зареєструвати електронний кабінет, який дозволить створити для учнів тести на основі запитань міжнародного дослідження освіти PISA.

Вчителі можуть створити для учнів тести PISA онлайн – оновився сайт PISA Україна

Створити електронний кабінет вчителя можна за цим посиланням

Після проходження тесту педагог знатиме, як учень виконав завдання, скільки часу він використав для цього та як його відповіді співвідносяться з відповідями однокласників.

Також учитель отримає кодувальник PISA, за яким зможе оцінити виконані учнями відкриті запитання.

Нагадаємо, у 2018 році Україна вперше брала участь в дослідженні якості освіти PISA. Під час основного етапу в тестуваннях взяли участь 6334 українці. Тестування складали 15-річні підлітки, які навчались у школах, ліцеях, гімназіях, професійно-технічних закладах, коледжах тощо.

Результати дослідження в Україні презентують 3 грудня.

Читайте також “Дослідження PISA – це картинка, за якою не можна оцінити розвиток освіти в Україні – інтерв’ю з Вадимом Карандієм”

24 липня Український центр оцінювання якості освіти, ГО “Смарт освіта”, офіс UNICEF в Україні, МФ “Відродження” та інші освітні організації підписали меморандум щодо реалізації Дорожньої карти PISA.

“Нова українська школа”

Фото: автор – SimpleFoto, Depositphotos

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення