Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Березня 2023

Вчителів і дитячих психологів запрошують на вебінар про кібербулінг

12 квітня o 17:00 BaraBooka, лабораторія дитячого читання НЦ “Мала Академія Наук України”, проведе вебінар “Кібербулінг. Як допомогти дитині розпізнавати, уникати та протидіяти інтернет-цькуванню”.

Про це BaraBooka повідомляє на своєму сайті.

Зареєструвати на подію і залишити запитання для спікерів можна тут.

У вебінарі візьмуть участь Ірина Бова, дитяча письменниця, авторка першої в Україні казки про безпеку в інтернеті на тему секстингу “Хаппі та її суперсила”, та Дмитро Золотухін, ексзаступник міністра інформаційної політики України, експерт з питань інформаційних воєн та конкурентної розвідки.

Модераторка заходу – Таня Стус, керівниця лабораторії дитячого читання, письменниця, психологиня, авторка книжки для дітей про ефективне використання інтернету “Як не заблукати у Павутині”.

“В умовах воєнного стану звичному онлайн-навчанню та сформованому роками безпечному освітньому середовищу загрожують нові небезпеки і виклики, зокрема, і кібербулінг. Кібербулінг під час війни є загрозою як особисто кожному учаснику навчального процесу, так і для держави загалом. Саме тому нові реалії вимагають від освітян інформувати та запобігати небезпечним ситуаціям, які можуть виникати в осередку дітей і підлітків”, – зазначили організатори.

Читайте також: “Освітян запрошують на вебінар про шкільну освіту в умовах війни”.

Зображення: BaraBooka


Обговорення