658
0
Для освітян в Україні й за кордоном вийшов новий 58 випуск Європейського журналу про освіту (Q1) “Воєнна та повоєнна освіта в Україні”. Статті, що ввійшли до тематичного видання, покликані глибше розкрити міжнародній аудиторії стан освіти в нашій державі, виклики, які перед нею постали під час повномасштабної війни, та адаптаційні стратегії, які були розроблені за останні роки, а також окреслити перспективи післявоєнного періоду.
Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла ексміністерка освіти і науки України й перша проректорка Київського університету імені Бориса Грінченка Лілія Гриневич.
Безплатно ознайомитися з випуском всі охочі можуть за посиланням. Звертаємо вашу увагу, що статті написані англійською мовою.
Повномасштабне вторгнення росії завдало серйозної шкоди всім сферам життя України, спричинивши численні жертви та масштабні руйнації. Не винятком стала й система освіти держави.
У тематичному спецвипуску Європейського журналу (Q1) висвітлюється розвиток різних підсистем української системи освіти. Більшість статей присвячені воєнному та післявоєнному розвитку загальноосвітньої школи, професійно-технічної та вищої освіти.
Загалом, випуск містить 2 розділи, перший з яких присвячений Україні. У другому мова йде про Європейські держави та особливості навчання там.
Зокрема, читачі й читачки можуть ознайомитися з такими статтями про українську освіту:
Читайте також: “Турбота про себе, “НУШ” в умовах війни та робота зі штучним інтелектом: на “Дія.Освіта” вийшов серіал для вчителів”.
Титульне фото: “НУШ”
Обговорення