Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

26 Березня 2024

“Впровадження універсального дизайну навчання в освітній процес”: учителів запрошують на безплатний вебінар

Освітян і освітянок запрошують на безплатний вебінар “Впровадження Універсального дизайну навчання (УДН) в освітній процес: шлях до успіху”. Під час заходу учасники та учасниці докладніше дізнаються про методологію створення інклюзивного, гнучкого навчального середовища з максимальним урахуванням індивідуальних потреб і особливостей усіх учнів.

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України.

Зареєструватись для участі в заході всі охочі можуть, заповнивши google-форму за посиланням.

Переглянути пряму трансляцію події педагоги й педагогині зможуть також на Facebook-сторінці “Спільноти сучасних учителів”.

Вебінар відбудеться 27 березня о 16:30. Під час онлайн-заходу спікерка Тетяна Нанаєва, голова експертно-консультативного комітету з цифрових технологій в освіті при МОН України та співавторка онлайн-курсу ЮНЕСКО “Цифровий учитель”, докладніше розповість присутнім про:

  • найефективніші стратегії, інструменти та підходи для успішної інтеграції Універсального дизайну навчання в освітній процес;
  • перешкоди, що можуть виникати під час впровадження Універсального дизайну, а також способи їх подолання.

Раніше ми розповідали, що освітян запрошують на курс з проведення антифейкових ігор “НотаЄнота”.

Титульне фото: МОН


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.