Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

21 Листопада 2023

Як зменшити шумове забруднення океану та зберегти життя китів: канадські океанологи запрошують на онлайн-зустріч

22 листопада відбудеться безплатна онлайн-зустріч із канадськими океанологами з центру вивчення океану Ocean Wise, яку організовує ГО “Смарт освіта”.

Подія розпочнеться 22 листопада о 18:00 за Києвом.

Приєднатися можна за цим посиланням. Пароль для доступу – smart.

Кількість учасників, які зможуть долучитися до онлайн-зустрічі, обмежена (100 осіб).

Вік учасників не обмежений.

Мова зустрічі – англійська.

Океан – це не лише безмежний водний простір, але й джерело життя для низки унікальних і дивовижних мешканців. Серед цих створінь особливе місце займають кити – величезні й розумні ссавці, які здатні долати тисячі кілометрів у пошуках їжі та місць для розмноження. Однак навіть їм не вдається уникнути негативного впливу людської діяльності.

Одним із аспектів, який серйозно загрожує китам та іншим морським мешканцям є шумове забруднення океану. Воно може суттєво заважати спілкуванню риб і ссавців, а також їхній орієнтації в просторі.

Під час онлайн-зустрічі з канадськими океанологами дорослі та діти дізнаються, які шляхи розвʼязання цієї проблеми існують та як кожен з нас може допомогти в збереженні морських екосистем. Дослідники також поділяться своїм досвідом у здійсненні позитивних змін у сфері охорони морського середовища. Крім того, учасники зустрічі зможуть поставити науковцям питання та долучитися до обговорення.

Читайте також: “Україна розмовляє англійською”: розклад на 20 –25 листопада”.

Титульне фото: ГО “Смарт освіта”


Обговорення