Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

6 Листопада 2022

Місцеві жителі Циркунів на Харківщині прибирають ліцей, де жили військові рф

У деокупованих Циркунах під Харковом місцеві жителі зібралися, щоби розібрати завали та сміття в ліцеї, де жили військові рф.

Про це повідомило Суспільне.

У ліцеї немає вцілілих вікон, зруйнований дах. Окрім цього, російські військові розграбували школу: комп’ютери вивезли в Бєлгородську область, а бібліотечний фонд винесли за школу і спалили.

“У мене слів немає, лише сльози. У нас була дуже гарна бібліотека, вона була гарно укомплектована, у мене було багато сучасних видань, енциклопедій. На жаль, 90 % бібліотеки немає”, – розповідає бібліотекарка Ольга Хміль.

Від снарядів окупантів загинуло двоє працівників школи: заступниця директора загинула 26 березня під час обстрілу, а одна з техпрацівниць у вересні підірвалася на міні.

“Це наш другий дім, тут було все: чудові учні, прекрасні вчителі. Зараз у нас дистанційно вчиться 435 учнів, а на перше вересня мало б бути 530. Ліцей у страшному стані. Наші діти переживають, телефонують, кажуть, що хочуть повернутися”, – каже директорка ліцею Оксана Дудченко.

Читайте також: Знищення підручників, зруйнування шкільного музею і пропагандистські інтерв’ю: розслідування діяльності освітян-колаборантів”.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Усі фото: Суспільне


Обговорення