Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Січня 2018

Батьків запрошують до пілотування онлайн-курсу з інклюзивного навчання

ГО “Смарт освіта” запрошує батьків дітей з особливими освітніми потребами до участі в розробці та модифікації онлайн-курсу з інклюзивного навчання.

Онлайн-курс буде створено у співпраці з Міністерством освіти і науки України та за фінансової підтримки Програми “Долучайся!” (PACT), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Передбачається, що батьки пілотуватимуть лекції, підготовлені для висвітлення актуальних питань для тих, хто виховує дітей з особливими освітніми потребами, а також зможуть поставити свої запитання найкращим фахівцям з інклюзивної освіти.

Для того, щоб стати учасником групи пілотування, заповніть, будь ласка, цю гугл-форму до 28 лютого включно.


Заповнити форму можна також за цим посиланням.

Нагадуємо, що триває набір фахівців для створення онлайн-курсу з інклюзивної освіти. Окрім того, вчителямпредставникам адміністрацій шкіл і батькам пропонують пройти онлайн-опитування з приводу того, якої інформації їм не вистачає для роботи.

“Нова українська школа”

Фото: автор DenysKuvaiev, Depositphotos


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.