Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Листопада 2018

МОН хоче змінити положення про індивідуальну форму навчання в школах

Міністерство освіти і науки винесло на обговорення зміни до положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Відповідний проект наказу опублікували на сайті МОН.

“Проект наказу розроблено з метою встановлення єдиних підходів до врегулювання порядку здобуття загальної середньої освіти за індивідуальною формою відповідно до Закону України “Про освіту”, – зазначили в міністерстві.

Проект наказу визначає особливості здобуття освіти за екстернатною (екстернат), сімейною (домашньою) формами та педагогічним патронажем.

Також проект передбачає створення умов для впровадження нових форм здобуття загальної середньої освіти сімейної (домашньої) форми та педагогічного патронажу.

Ознайомитись із запропонованими змінами повністю можна у документі нижче.

Завантажити документ можна за цим посиланням.

Зауваження та пропозиції можна надсилати до 10 грудня на [email protected] (Ліннік Олена Олегівна), [email protected] (Сторчак Ніна Анатоліївна) або за адресою: Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135.

Нагадаємо, МОН дозволить учням навчатись за дистанційною і мережевою формами.

Фото: Pixabay


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.