Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

4 Червня 2019

МОН відкрило ще 2 вакансії в команду підтримки реформ

Міністерство освіти і науки відкрило ще дві вакансії в команду підтримки реформ.

Подати свою кандидатуру можна до кінця доби 16 червня, повідомили на сайті МОН.

МОН шукає: 

  1. Експерта з питань розробки змісту освіти (створення е-конструктору – інструменту для створення освітніх програм). Вимоги – у цьому документі.
  2. Директора команди підтримки реформ. Вимоги – у цьому документі.

Посади передбачають повну зайнятість і присутність у робочий час в офісі у Києві.

Для участі в конкурсі потрібно надіслати на [email protected] такі документи англійською мовою:

  • аплікаційна форма (завантажити можна за цим посиланням);
  • CV;
  • щонайменше одна професійна рекомендація (англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою).

Участь в конкурсі не можуть брати чинні державні службовці або ті, хто звільнились з посади державної служби раніше, ніж 6 місяців на момент подачі документів.

Довідка

Команда підтримки реформ (Reform Support Team – RST) – це група українських фахівців (не державних службовців), які тимчасово фінансуються донорами та надають цільову підтримку та допомогу міністерству у розробці та реалізації пріоритетних реформ.

Консультанти команди підтримки реформ надають допомогу під час розробки та реалізації пріоритетних стратегій і програм реформування у відповідній сфері, одночасно зміцнюючи зв’язки та партнерство між пріоритетами міністерства та підтримкою донорів.

Фокусом роботи команди підтримки реформ при МОН будуть впровадження Нової української школи та реформа професійної (професійно-технічної освіти).

Робота команди здійснюватиметься за рахунок коштів Донорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, який адмініструється Європейським Банком Реконструкції та Розвитку та фінансується: Данією, Європейським Союзом, Фінляндією, Францією, Німеччиною, Італією, Японією, Нідерландами, Польщею, Швецією, Швейцарією, Сполученим Королівством та Сполученими Штатами Америки.

Фото: автор – zoomteam, Depositphotos


Обговорення