Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

11 Лютого 2024

МОН за підтримки ЮНЕСКО розробить курси підвищення кваліфікації вчителів НУШ

ЮНЕСКО розпочинає реалізацію компонента “Професійний розвиток вчителів” для педагогів, які викладають у 7–9 класах, повідомляє Міносвіти.

У межах проєкту ЮНЕСКО буде:

  • розроблено нові навчальні курси, які сприятимуть упровадженню реформи НУШ;
  • підготовлено 250–300 регіональних учителів-тренерів (у змішаному форматі) і щонайменше 2000 вчителів-тренерів (онлайн);
  • створено спільноту практиків, яка надаватиме постійну підтримку тренерам щодо нових курсів, розроблених у межах програми;
  • посилено цифрові рішення, що використовують в ІППО.

Навчальні курси охоплюватимуть як загальні підходи НУШ, так і методи викладання конкретних предметів у 7–9 класах. Після підготовки тренери будуть підвищувати кваліфікацію вчителів 7–9 класів у межах субвенції НУШ на 2024 рік.

Компонент “Професійний розвиток вчителів” спрямований на зміцнення потенціалу регіональних ІППО та сприяння інноваційній та кризочутливій підготовці вчителів.

Також у МОН розповідають, що до 18 лютого 2024 року триває тендер для отримання проєктних пропозицій, спрямованих на реалізацію компонента. Зокрема, щодо розроблення онлайн- і змішаних курсів для вчителів / тренерів, створення і підтримку динамічної спільноти практиків та управління логістичними аспектами програм підготовки вчителів.

Читайте також: “Онлайн-курс про формувальне оцінювання – запрошують освітніх управлінців і вчителів”

Фото: Марія Брикимова, ГО “Смарт освіта”


Обговорення