Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

10 Березня 2024

НМТ-2024 в укриттях: які варіанти проведення тестування розглядають на Львівщині

На Львівщині у 2024 році національний мультипредметний тест (НМТ) планують провести одразу в укриттях.

Про це пише Суспільне з посиланням на Олега Паску, директора департаменту освіти та науки Львівської обласної військової адміністрації.

Таке рішення мотивують тим, що в разі повітряної тривоги учні змушені переривати проходження тесту і спускатися в укриття. Якщо ж тривога триває понад визначену норму часу, то тестування взагалі змушені переносити на інші дні.

Це накладає негативний відбиток на результати тестування. Учні хвилюються. Тому ми поставили перед собою амбітне завдання: зробити все, щоб цього року національний мультипредметний тест учні Львівщини складали в укриттях. Це дозволить учасникам спокійно почати й завершити тестування”, – цитує посадовця пресслужба Львівської ОВА.

До підготовки тестування долучилося місто, заклади вищої освіти, коледжі, школи, громади. Серед вимог до укриттів, як пише Суспільне, чисте приміщення з хорошою вентиляцією та дротовий інтернет, оскільки через велике навантаження Wі-Fі може не впоратися.

Нагадаємо, що реєстрація для проходження НМТ-2024 стартує 14 березня і триватиме до 11 квітня включно. Основна сесія НМТ відбуватиметься з 14 травня до 25 червня. Більше про те, як проходитиме НМТ можна ознайомитися тут.

Читайте також: “Копії яких документів знадобляться майбутнім вступникам під час реєстрації на НМТ-2024”

Ілюстративне фото: Департамент освіти і науки Києва


Обговорення