Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Березня 2023

Порядок проведення апробації навчальної літератури для шкіл – МОН пропонує громадське обговорення

Відповідним Законом України впроваджено процедуру апробації навчальної літератури. МОН пропонує порядок апробації для громадського обговорення.

Про це Міністерство освіти і науки України повідомляє на своєму сайті.

Документ доступний для завантаження за посиланням.

Ним буде визначено порядок проведення апробації навчальної літератури для закладів загальної середньої освіти, який передбачає

  • дослідження якості підручників/посібників,
  • встановлення їх відповідності вимогам державних стандартів освіти, сучасним науковим, психолого-педагогічним, методичним та антидискримінаційним вимогам, запитам учасників освітнього процесу.

Проєкт розробили з метою впровадження системи організаційної і науково-методичної роботи щодо проведення апробації навчальної літератури для закладів загальної середньої освіти із залученням обмеженої кількості здобувачів повної загальної середньої освіти та педагогічних працівників.

Зауваження й пропозиції у МОН пропонують до 28 квітня 2023 року надсилати на електронну адресу [email protected] (Олена Хоменко, державний експерт експертної групи з питань шкільної освіти директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти).

Читайте також: “Як представлена Україна на сторінках європейських підручників з історії – дослідження”.

Фото: zaborona.com


Обговорення