Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

25 Серпня 2022

Розпочалося підтвердження участі у спеціальній сесії НМТ

15 серпня розпочався перший етап підтвердження участі у спеціальній сесії Національного мультипредметного тесту.

Про це повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Реєстрація тривала з 12 до 15 серпня для випускників шкіл, які не змогли взяти участь в основній і додатковій сесіях.

“У цей період було сформовано 8 873 реєстраційні картки, однак зареєстровано буде не всіх учасників, адже зареєстрованими уважаються лише ті учасники, які надіслали реєстраційні документи до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зауважимо, що учасники, які вже реєструвалися в попередні періоди, зможуть підтвердити участь у спеціальній сесії без додаткової реєстрації”, – пояснили у центрі.

Спеціальна сесія відбудеться 12ー16 вересня. Щоб взяти в ній участь, зареєстровані учасники мають двічі обов’язково підтвердити свою участь і вибрати населений пункт для проходження НМТ.

Етап 1, 25–30 серпня

Учасникам потрібно заповнити спеціальну форму, розміщену на інформаційній сторінці у вкладці “Підтвердження участі в НМТ”.

  • вибрати із запропонованого переліку населений пункт, у якому або поблизу якого учасник планує перебувати в період спеціальної сесії тестування;
  • зазначити свої прізвище та ім’я;
  • обчислити і правильно ввести результат у відповідну комірку, натиснути на кнопку “Взяти участь у НМТ”.

Після цього на сторінці з’явиться повідомлення, у якому буде зазначено, що учасник успішно пройшов перший етап підтвердження свого бажання взяти участь у НМТ, а також йтиметься про обов’язковість другого етапу.

Учасники, які не пройдуть першого етапу, не зможуть узяти участі в спеціальній сесії НМТ.

Автоматично переходять на наступний етап учасники, які:

  • підтвердили участь в основній та / або додатковій сесії НМТ і вибрали населений пункт для проходження НМТ під час основної та / або додаткової сесій, але з поважних причин не змогли взяти участі в жодній сесії НМТ;
  • взяли участь у додатковій сесії НМТ, але з поважних причин не змогли завершити виконання тесту під час основної та / або додаткової сесії НМТ (через різке погіршення стану здоров’я учасників або дострокове припинення виконання тесту в тимчасовому екзаменаційному центрі внаслідок виникнення нестандартних ситуацій (обставин, що можуть становити загрозу для життя та здоров’я учасників, або через неможливість створення належних умов для виконання завдань НМТ тощо),

Другий етап, 5–7 вересня

Учасників розподілятимуть відповідно до населеного пункту, який вони обрали на першому етапі підтвердження.

Після проходження двох етапів підтвердження участі в НМТ з 10 вересня 2022 року для учасника з’явиться можливість завантажити із вкладки “Місце проведення” запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування.

У центрі також нагадують, що для отримання логіна і пароля потенційним учасникам НМТ, які створили реєстраційні картки в спеціальний період реєстрації і надіслали комплект документів до відповідного регіонального центру, потрібно скористатися сервісом “Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022“.

Важливо уважно вводити персональні дані. Зверніть увагу, що паспорт у вигляді ID-картки не містить серії, тому це поле залишиться порожнім.

Нагадуємо, якщо учасник загубив логін і пароль для доступу до інформаційної сторінки, він / вона може дізнатися їх через спеціальний сервіс “Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022“.

Додаткова сесія НМТ стартує 16 серпня й учасників просять нікому не повідомляти про місце і час проведення тестування.

Повний розклад мультипредметного тесту можна подивитися за цим посиланням. Також ви можете завантажити розклад НМТ у форматі PDF.

Тривалість спрощеного ЗНО збільшено з 90 до 120 хвилин.

Демонстраційний тест можна пройти онлайн або проглянути в pdf-форматі.

Докладну інформацію про блок НМТ з української мови можна подивитися за цим посиланням, з математики – за цим посиланням, з історії України – тут.

Також дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про так зване спрощене ЗНО й розклад вступної кампанії.

Якщо ви не знаєте ваших логіну й паролю для входу на інформаційну сторінку, телефонуйте за цими номерами.

Також МОН затвердило Порядок проведення НМТ.

А ще читайте розʼяснення, що робити людям з ООП, які хочуть пройти мультипредметний тест.

Окрім того, для національного мультипредметного тесту не встановлюватимуть порогових балів склав / не склав, як це робиться для ЗНО.

Читайте також: Що робити, якщо ви зареєструвалися на НМТ, але не підтвердили участь і Що робити, якщо вчасно не зареєструвався на НМТ.

Окрім того, читайте розʼяснення освітнього омбудсмена про те, хто відповідає за безпеку під час проведення НМТ.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Ілюстрація: УЦОЯО


Обговорення