Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

18 Серпня 2020

Стартував добір шкіл у проєкт щодо суспільної доброчесності

Українські школи запрошують узяти участь у проєкті для розвитку суспільної доброчесності й апробації навчальних матеріалів на цю тему в 3–4 класах.

Щоби взяти участь, потрібно до 13 вересня зареєструватися за цим посиланням, повідомляють на сайті ГО “Смарт освіти”.

У межах проєкту організація за співпраці з Українським інститутом розвитку освіти відбирає для пілотування матеріалів вісім шкіл із Харківської, Кіровоградської, Херсонської та Івано-Франківських областей.

Відібрані школи:

  • отримають напрацьовані експертною групою матеріали для розвитку суспільної доброчесності (методичні рекомендації, плани уроків, матеріали для учнів тощо);
  • пройдуть повноцінне навчання з теми суспільної доброчесності та принципів інтеграції;
  • отримають знання про вікові особливості дітей молодшого шкільного віку та практичні поради, як працювати із дітьми на тему цінностей та “суспільної доброчесності”;
  • здобудуть навички бути тренерами для інших освітян та стануть учасниками подальших національних подій та конференцій;
  • матимуть можливість стати учасниками фасилітованих зустрічей для розвитку педагогіки партнерства та спілкування між батьками, вчителями та учнями у своїх школах;
  • отримають комплект книг для розвитку та навчання;
  • у школі також відбудуться події за участі сучасних дитячих українських письменників;
  • школа стане хабом із розвитку теми “суспільної доброчесності”.

Докладніше про проєкт читайте тут. Що таке суспільна доброчесність та чому її варто навчати в школах читайте у нашій статті.

Нагадаємо, в Україні стартував проєкт, в межах якого для початкових класів розроблять матеріали з виховання в учнів цінностей суспільної доброчесності.

Фото: автор – Hannah Busing, Unsplash

Проєкт “Навчання суспільної доброчесності в українській початковій освіті як довготривалий та ефективний інструмент подолати “побутову корупцію” реалізується у партнерстві з німецькою організацією ChildFund Deutschland (“Дитячий Фонд Німеччини”) за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ)

ChildFund

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber, а також Telegram для учнів


Обговорення