Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

9 Червня 2022

Світовий банк фінансуватиме зарплати за умови їх виплати в повному обсязі

Майже 1,5 млрд доларів від Світового банку, анонсовані вчора для покривання видатків на зарплати держслужбовців і вчителів виділятимуть щомісяця й за умови, що заробітні плати виплачуватимуть у повному обсязі.

Про це повідомив директор Світового банку в справах країн Східної Європи Аруп Банерджі в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”, пише Економічна правда.

“У межах такого варіанта фінансування Світовий банк бере на себе зобов’язання щодо відшкодовування уряду всіх видатків на виплати зарплат основним категоріям державних службовців, а також зарплат освітянам (раніше Світовий банк повідомляв про вчителів, ред.) щомісяця (починаючи з березня, після початку війни, принаймні до кінця року), за умови, що заробітна плата фактично виплачується в повному обсязі, – сказав Банерджі.

За його словами, позику схвалено в межах проєкту “Підтримка державних видатків для забезпечення сталого державного управління в Україні” (або PEACE в Україні) і вона не є позикою на політику розвитку.

“Отже, після виділення початкової значної суми відшкодування за період із березня до травня, суму, що залишилася, виплачуватимуть щомісяця на основі підтвердження фактичних витрат”, – пояснив Банерджі.

Нагадаємо, рада виконавчих директорів Світового банку виділила 1,49 млрд доларів на виплати зарплатні вчителям і держслужбовцям.

Раніше стало відомо, що, згідно з помісячним розписом видатків державного бюджету, з червня до грудня 2022 року місцеві бюджети отримуватимуть на 10% зменшений обсяг освітньої субвенції.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – Jp Valery, Unsplash


Обговорення