4 447
0
Кабінет Міністрів України на засіданні затвердив Положення про програмно-апаратний комплекс “Автоматикований інформаційний комплекс освітнього менеджменту” (АІКОМ).
Відповідну постанову уряд ухвалив 2 грудня.
АІКОМ був презентований 19 липня 2019 року. Це онлайн-система зі збору, зберігання та управління даними. Дані до неї можна передавати з будь-якого комп’ютера, підключеного до інтернету. Згодом їх можна переглядати та опрацьовувати у вигляді інформативних графіків та звітів.
АІКОМ зможе збирати інформацію про
На базі АІКОМ створюється нова система збору освітньої статистики, зокрема для деталізованого розрахунку потреб освітньої субвенції, яка спрямовується на заробітну плату педагогічним працівникам.
Детальніше читайте нижче документ:
DodatokРаніше ми писали про те, як школі підключити державний сервіс електронних журналів та щоденників.
Фото: автор – photography33, Depositphotos
Обговорення