7 218
0
В Україні презентувати антикорупційну брошуру, яка покликана допомогти налагодити доброчесні та партнерські відносини в школі.
Її опублікували на антикорупційній сторінці EdCamp’у.
Вона містить добірку порад та роз’яснень щодо запобігання корупції в освіті. Видання насамперед передбачене для вчителів, керівництва шкіл, батьків та учнів.
Брошура складається з двох частин:
“Експертні відповіді на кожне запитання позначені відповідним сигналом світлофора: червоним, жовтим або зеленим. Зрозуміло, що червоне світло означає – це робити не можна, зелене – можна; жовте дозволяє діяти лише за певних умов.
Втім, ситуації, що виникають у житті шкільної громади, подекуди бувають настільки складними й багатовимірними, що можуть мати кілька різних однаково прийнятних варіантів вирішення. Тому після деяких запитань розміщено одразу два світлофори з різними сигналами”, – зазначено в передмові.
Ознайомитися з брошурою можна за цим посиланням або в документі нижче:
SVITLOFOR-OSVITN-OYI-DOBROCHESNOSTI-03.08.2020-DLYA-PREZENTATSIYIВидання підготували експерти проєкту #USAID_ВзаємоДія у співпраці з Міністерством освіти і науки, освітнім омбудсменом, громадськими організаціями “ЕдКемп Україна”, “Батьки SOS”, “Смарт освіта” та “Батьківський контроль”.
Також творці брошури закликають давати свої пропозиції чи зауваження щодо видання. Це можна зробити, написавши на пошту [email protected] або на fb-сторінку проєкту USAID_ВзаємоДія.
Нагадаємо, ГО “ЕдКемп Україна” за підтримки проєкту USAID_ВзаємоДія набрав тренерів, які готуватимуть освітян використовувати антикорупційні інструменти для навчання. Зокрема, йдеться і про антикорупційну брошуру.
Окрім того, триває набір 160-ти педагогів, які:
Дивіться також два документальні фільми про амбасадорок антикорупційного проєкту USAID_ВзаємоДія
Ілюстрація взята з титульної сторінки брошури
Ця публікація стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство Сполучених Штатів з міжнародного розвитку (USAID). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю громадської організації “ЕдКемп Україна” і необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів.
Обговорення