Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

22 Листопада 2019

Як розподілятимуть 504 мільйони інклюзивної субвенції

Очільниця директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН Валентина Хіврич розповіла, як розподілятимуть 504 мільйони гривень інклюзивної субвенції на 2020 рік.

Про це вона розповіла на Форумі “Навчання без перешкод” у Києві.

Інклюзивна субвенція розподілятиметься так:

  • 400,946 мільйона гривень спрямують на підтримку учнів інклюзивних класів у школі – 21,3 тисячі гривень на кожну дитину;
  • 77,748 мільйона гривень на підтримку вихованців у дитсадках – 19,5 тисячі гривень на кожну дитину;
  • 10,31 мільйона гривень на підтримку здобувачів повної загальної середньої освіти в професійно-технічних закладах – 17,5 тисяч гривень на кожну дитину;
  • 1,464 мільйона гривень на підтримку здобувачів фахової передвищої освіти в професійно-технічних закладах – 6 тисяч на кожну дитину.

Нагадаємо, міністерка освіти і науки Ганна Новосад запевнила, що інклюзивна освіта буде в пріоритеті уряду.

Читайте також наші матеріали “Тонкощі інклюзивного навчання. Відповідає керівниця директорату інклюзивної і позашкільної освіти МОН” – частина 1 та частина 2.

Фото: Дмитро Ларін

Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.

Підписуйтесь на наші Facebook та Viber


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.