Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Січня 2023

Які команди цьогоріч перемогли у Всеукраїнському турнірі юних фізиків

В Одесі завершився фінальний етап XXIХ Всеукраїнського турніру юних фізиків, який дистанційно проходив з 24 до 29 січня 2023 року.

Про це повідомляє Інститут модернізації змісту освіти.

У фінальному етапі взяли участь 12 команд з Волинської, Житомирської, Івано-Франківської, Львівської, Одеської, Сумської, Харківської областей та міста Києва.

“Змагання проходили напружено, за щільним графіком, у непростих умовах постійних вимкнень електроенергії, зникнення зв’язку та оголошення повітряних тривог. Проте у підсумку турнір відбувся на високому науковому та організаційному рівні, у доброзичливій, інтелектуальній атмосфері”, – зазначили в ІМЗО.

Турнір юних фізиків

Шість команд було визнано переможцями змагань і нагороджено дипломами різного ступеня:

  • дипломом першого ступеня – збірну команду “Момент імпульсу” з міста Харкова;
  • дипломами другого ступеня – команду “Нащадки Резерфорда” Комунального закладу “Рішельєвський науковий ліцей” з міста Одеси та збірну команду Новобаварського району Харківської області;
  • дипломами третього ступеня – команду “З НО на ЗНО” Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради, збірну команду “Кварк” Холодногірського району міста Харкова та збірну команду “Хрестоносці” Волинської області.

Команду “Момент імпульсу” з Харкова, яка посіла перше місце, оргкомітет і журі одностайно рекомендували до участі в Міжнародному турнірі юних фізиків 2023 року.

Читайте також: “Фінальний етап конкурсу з мови імені П. Яцика відбудеться дистанційно: оприлюднили терміни й умови проведення”.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: Інститут модернізації змісту освіти


Обговорення