Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

30 Серпня 2018

Київ виділив понад 42 мільйони на безбар’єрний доступ у школи

Цього року у Києві виділили понад 42 мільйони гривень на облаштування безбар’єрного доступу в школи.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

“Згідно із програмою безбар’єрного простору, яку розпочали ще минулого року, на цей рік місто передбачило понад 42 мільйони. Наразі найкращі результати має Деснянський район, де безбар’єрний доступ мають усі заклади освіти. Зокрема, цього року облаштовані пандусами 38 закладів освіти. Очікуємо, що до кінця року інші райони також підтягнуться”, – розповіла голова постійної комісії Київради з питань освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Ганна Старостенко.

Вода додала, що цього навчального року в 92 школах столиці заплановано відкрити 331 інклюзивний клас. Ще у 23 закладах загальної середньої освіти – додатково 90 спеціальних класів. Також місто підготувало 160 асистентів вчителів та відкрило 10 інклюзивно-ресурсних центрів.

Нагадаємо, у кожній області України створять центри ресурсної підтримки інклюзивної освіти, які працюватимуть цілий рік.

Також до початку нового навчального року в Україні планували відкрити 500 інклюзивно-ресурсних центрів. Нещодавно такі заклади відкрили у Луцьку і на Рівненщині.

Фото: автор – MabelAmber, Pixabay


Обговорення

Розділ створено за підтримки Програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.