Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

25 Березня 2022

Онлайн-практикуми стійкості та відновлення зі Світланою Ройз. 25 березня

ГО “Смарт освіта” за підтримки ЮНІСЕФ веде короткі онлайн-практикуми стійкості та відновлення зі сімейною й дитячою психологинею Світланою Ройз для всіх охочих.

Трансляції відбуватимуться щовівторка та щопʼятниці о 19:00.

Долучитись до зустрічі 25 березня можна:

Кожна зустріч триває 15 хвилин та складається з ефективних практик, які можна виконувати, аби краще справлятися з новинами й бути опорою для дітей. Вправи можна робити з дітьми, це підтримуватиме їх і допоможе лишатися в тіснішому контакті з вами й із собою.

“Ми б хотіли створити простір, в якому дорослі та діти могли б починати відновлюватися, могли б завдяки конкретним практикам, відчуттю близкості, практичним знанням, після напруженних днів – відпочивати та наповнюватися силами та підтримкою. Усі практики можна буде робити разом із дітьми. Усе, що я готуватиму – підійде для будь-якого віку”, – анонсує зустрічі Світалана Ройз.

Про наступні зустрічі ми повідомимо на нашому сайті, його соцмережах, а також на фб-сторінці Смарт освіти.

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина долучилася до таких зустрічей, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно з’являються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні.

Також дивіться:

Титульне зображення: ГО “Смарт освіта”


Обговорення