Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

18 Січня 2021

Розпочалась реєстрація вчителів на сертифікацію-2021 – як взяти участь

Розпочалась реєстрація на сертифікацію, яку цього року зможуть проти до 2000 вчителів початкових класів.

Зареєструватися можна до 31 січня за цим посиланням, повідомили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

“Щоби зареєструватися, учителеві початкових класів, який / яка працює на відповідній посаді за основним місцем роботи, має стаж педагогічної роботи не менше двох років, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку-заяву, бланк якої формується з використанням спеціального сервісу, розміщеного на сайті УЦОЯО в рубриці “Сертифікація педагогічних працівників”, підготувати комплект реєстраційних документів і надіслати його до відповідного регіонального центру, – пояснили в центрі.

Також у центрі повідомляють, що до 10 ранку уже зареєструвалися 160 педагогів.

Нагадаємо, реєстрація на сертифікацію 2020 року триватиме з 18 до 31 січня 2021 року, а пройти її зможуть до 2000 вчителів початкової школи. Тут можна дізнатись, як відбуватиметься тестування під час сертифікації.

Сертифікацію вчителям зараховують як проходження атестації.

2020 року пройти сертифікацію також могли до 2000 тисяч вчителів. Із 1591 одного зареєстрованого педагога сертифікацію пройшли 902.

2019 року сертифікацію пройшли 705 учителів початкової школи (могли до 1000 педагогів). Звіт про сертифікацію–2019 доступний тут.

Читайте також Операція “сертифікація” – відгуки і поради учасниць”,
“Першопрохідці: що кажуть про сертифікацію вчительки з Львівщини” та “Як я пройшла перший етап сертифікації – досвід учительки пілотного класу НУШ”

Усі ілюстрації: УЦОЯО


Обговорення