Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

23 Березня 2024

Як зареєструватися на НМТ за допомогою Дії: покроковий алгоритм

Дія допоможе абітурієнтами автоматично заповнити паспортні дані під час створення персональних кабінетів для участі в національному мультипредметному тесті. Для цього учасник/учасниця повинен мати в Дії ID-картку або закордонний паспорт

Про це МОН повідомило на своєму сайті.

Так, у персональному кабінеті абітурієнти зможуть надіслати через Дію копію цифрового паспорта, і всі необхідні для реєстрації персональні дані підвантажаться до сервісу автоматично. Нагадаємо, що реєстрація на НМТ-2024 триває до 11 квітня включно.

Покроковий алгоритм:

 1. Зайдіть на сторінку сервісу “Реєстрація для участі в НМТ” та ознайомтеся із запропонованим документами. Натисніть на кнопку “Розпочати реєстрацію”.
 2. Оберіть варіант “Створити за допомогою Дії”.
 3. Натисніть на QR-код або відскануйте його камерою смартфона, на якому встановлена Дія. Підтвердьте відправлення копії паспорта Дія.Підписом.
 4. Заповніть коротку форму у сервісі реєстрації. Там важливо вказати такі дані:
 • контактну інформацію;
 • категорію – “випускник поточного року” або “випускник минулих років”;
 • навчальний предмет на вибір;
 • населений пункт в Україні, де плануєте перебувати в дні проведення іспиту, чи населений пункт за кордоном, де хочете складати НМТ;
 • копію документа про освіту (якщо ви випускник 2024 року — завантажити довідку з місця навчання, якщо закінчили школу в попередні роки — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту).
 1. Наприкінці обов’язково натиснути кнопку “Надіслати на обробку”, аби ваші дані отримав регіональний центр оцінювання якості освіти.

Повідомлення про успішну реєстрацію ви отримаєте в персональному кабінеті. Зайти до нього теж можна завдяки Дія.Підпис.

 • Для цього варто перейти на сторінку персонального кабінету, обрати варіант “Вхід за допомогою застосунку Дія”, натиснути на QR-код або зісканувати його камерою смартфона, на якому є Дія та пройти перевірку за фото.

Читайте також: “Для учасників НМТ створили пункти допомоги під час реєстрації”.

Титульне зображення: Дія


Обговорення