Напишіть нам

Всі теми

22 Березня 2022

10 тисяч шкіл працюють дистанційно. Статистика від МОН

За даними департаментів освіти обласних військових адміністрацій, понад 10 тисяч закладів загальної середньої освіти працюють у дистанційному форматі.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Так, в 11 областях усі ЗЗСО організували освітній процес дистанційно. У понад 500 закладах середньої освіти — канікули. А в понад 2400 школах, де ситуація напружена, освітній процес призупинено. Станом на 21 березня навчатися відновилося у майже 3 мільйонів учнів.

Міністр також нагадав, що за згодою одного з батьків, діти, які вимушено переїхали в інший населений пункт, мають можливість долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання. Нині таких учнів — майже 44 тисячі.

Лідером серед областей, в яких вимушено переміщені діти долучилися до освітнього процесу, є Львівська. Наразі кількість таких учнів у Львівській області — майже 11 тисяч.

Нагадаємо, команда ГО “Смарт освіта”  запрошує учнів на пізнавальні онлайн-зустрічі з учителями. Якщо ви бажаєте, щоби ваша дитина взяла участь у таких зустрічах, долучайтеся до телеграм-каналу. В ньому регулярно зʼявляються анонси нових зустрічей. Зустрічі безплатні. Також продовжено набір в англомовний розмовний клуб.

Окрім того, організація запустила щотижневі онлайн-практикуми зі сімейною та дитячою психологинею Світланою Ройз.

Також дивіться:

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – halfpoint, Depositphotos


Обговорення