Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

1 Лютого 2022

EdCamp розпочав приймати заявки на проведення регіональних подій – як подати

ГО “Едкемп Україна” запрошує освітян узяти участь у конкурсі на проведення регіональних (не)конференцій (неформальних конференцій).

Автор або авторка заявки має бути готовий/-а стати координатором чи координаторкою міні-EdCampʼу. Зареєструватися можна за цим посиланням до 23:59 20 лютого 2022 року.

Координатори/-ки отримають повний набір друкованих матеріалів (від беджів до сертифікатів на всіх учасників/-ць події), консультативну підтримку та грошову допомогу.

Дібрані за результатами анкетування кандидати й кандидатки пройдуть онлайн-співбесіду, після чого, 14 лютого, організатори оголосять результати.

Деякі умови програми:

  • Подію потрібно провести в будь-який день з 20 березня 2022 до 30 листопада 2022 року. Рекомендована кількість учасниць/-ків (не)конференції – від 150 осіб (для офлайн-формату) і від 350 осіб (для онлайн та змішаного формату).
  • Брати участь у конкурсі можуть усі охочі, проте за однакової кількості балів перевага надаватиметься заявкам закладів дошкільної, загальної та професійно-технічної освіти (усіх типів та форм власності).
  • Заявка й безпосередньо (не)конференція мають відповідати політиці рівності шансів та недискримінації в освіті, враховувати ненасильницьку та гендерночутливу мову.
  • Після завершення (не)конференції координаторка/-ор надає в оргкомітет описовий та фінансовий звіти (з чеками).
  • Основними критеріями конкурсного добору є ваше бачення програми, команди та бюджету заходу. Такі критерії як вік, стать, регіон, звання чи стаж роботи не є визначальними.

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” запрошує вчителів на супервізійні зустрічі з психологинею.

Читайте також наші статті про міні-EdCampʼи:

Фото надане командою ЕдКемпу


Обговорення