Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

27 Січня 2022

Вчителів запрошують на супервізійні зустрічі з психологинею – залиште свої запити

ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” запускає супервізійні онлайн-зустрічі для вчителів із психологинею Світланою Ройз.

Свої запитання можна залишити у цій формі. Психологиня розбиратиме ситуації та запитання, які ви опишете у формі.

Зустрічі відбуватимуться на ті теми шкільного життя, які можуть ускладнювати роботу і на які педагоги витрачають багато сил. Це можуть бути складна поведінка учнів, булінг, інші труднощі в роботі з дітьми чи колегами тощо.

“Відповіді будуть анонімними. Нам важливо знати вік дітей, фактаж ситуації, хто до неї залучений, дії, які вже робилися, ваше ставлення до неї. І на зустрічі, без вказівки авторства запитання, ми розбиратимемо ситуацію і шукатимемо можливі рішення. Нам дуже важливо, щоби ви отримали підтримку в тому, що може бути складно чи неясно, – наголосила Світлана Ройз.

Доступ до зустрічей буде вільним за попередньою реєстрацією – про дату першої події та форму реєстрації організатори повідомлять згодом.

Дивіться також нашу сторінку “Ресурс педагога”, де зібрані матеріали-практикуми для вчителів молодшої школи, вихователів дитсадків та батьків

Нагадаємо, ГО “Смарт освіта” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” регулярно проводила ресурсні зустрічі для освітян. На цих зустрічах порушували питання пошуку власної ресурсності, самотерапії, особистих кордонів вчителя та стресостійкості.

Також для вчителів, вихователів та директорів проводили курс підвищення стресостійкості та ресурсності.

Раніше ресурсні зустрічі зі Світланою Ройз відбувалися раз на місяць. Їхніми темами були: професійне вигорання та відсутність ресурсу для роботикордони і вміння казати “ні”баланс між роботою і особистим життямтехніки самотерапії для роботи із собою в різних станахігротерапія на допомогу вчителю та як підтримати учня під час підготовки до іспитів.

Згодом для проєкту долучилися колеги Світлани Ройз, які проводили зустрічі з арттерапії, тілесної терапії тощо, а зараз є лекторами курсу стресостійкості та ресурсності.

Титульне фото: автор – bodnarphoto, Depositphotos

Публікація підготовлена за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Позиція Міжнародного фонду “Відродження” може не збігатися з думкою автора.


Обговорення