Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

31 Травня 2021

Тілесна мова емоцій: педагогів запрошують на п’яту ресурсну зустріч зі Світланою Ройз

ГО “Смарт освіта” за підтримки МФ “Відродження” запрошує на п’яту ресурсну онлайн-зустрічі з дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз.

Зустріч відбудеться 14 червня о 17:00, зареєструватися на неї можна тут до 9 червня. Це остання така зустріч в цьому сезоні.

Тема зустрічі “Ресурс здоров’я. Тілесна мова емоцій”. На ній йтиметься про те, що ми можемо зробити для зміцнення здоров’я, щоб здоров’я і тілесність стали ще одним ресурсом.

Учасниками можуть бути лише працівники державних (комунальних) закладів освіти: вчителі й директори шкіл, вихователі й директори садків.

Зустріч триватиме півтори години.

Участь безплатна.

Раніше ГО “Смарт освіта” за підтримки МФ “Відродження” вже провела 4 ресурсних онлайн-зустрічі з дитячою та сімейною психологинею Світланою Ройз. Перша зустріч (“Де брати сили. Пошук власної ресурсності. Канали ресурсу”) відбулася 25 січня, друга (“Самотерапія”) – 22 лютого, третя (“Особисті кордони вчителя, вміння казати “ні””) – 21 квітня, четверта (“Стресостійкість”) – 24 травня.

Також для вчителів, вихователів та директорів проводять курс підвищення стресостійкості та ресурсності.

Раніше ресурсні зустрічі зі Світланою Ройз відбувалися раз на місяць. Їхніми темами були: професійне вигорання та відсутність ресурсу для роботикордони і вміння казати “ні”баланс між роботою і особистим життямтехніки самотерапії для роботи із собою в різних станахігротерапія на допомогу вчителю та як підтримати учня під час підготовки до іспитів.

Згодом для проєкту долучилися колеги Світлани Ройз, які проводили зустрічі з арттерапії, тілесної терапії тощо, а зараз є лекторами курсу стресостійкості та ресурсності.

Фото: автор – racorn, Depositphotos


Обговорення