Напишіть нам

Всі проєкти

Всі теми

12 Серпня 2022

Відсьогодні починається реєстрація на спеціальну сесію НМТ

Як повідомляє МОН, вступники, які не мали можливості зареєструватися, щоби взяти участь у тестуванні в основний і додатковий періоди, матимуть змогу зробити це з 12 до 15 серпня 2022 року.

Так, треба:

  • створити реєстраційну картку, бланк якої автоматично формується на спеціальному сервісі “Зареєструватися“, що розміщений на вебсайті УЦОЯО;
  • сформувати комплект документів, що містить оформлену реєстраційну картку, копію паспорта, копію документа про повну загальну середню освіту (за потреби медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою № 086-3/о);
  • надіслати його до того регіонального центру оцінювання якості освіти, адресу якого зазначено в контрольно-інформаційному листі, сформованому разом із реєстраційною карткою.

Якщо немає змоги скористатися засобами поштового зв’язку, документи можна надіслати на електронну адресу відповідного регіонального центру, що вказана в реєстраційному повідомленні. У темі листа потрібно зазначити своє прізвище та вказати, що це реєстраційні документи, як-от “Шевченко_реєстраційні документи”.

Далі:

  • з 24 серпня дізнатися свій логін і пароль, правильно увівши дані до спеціального сервісу “Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022“. У МОН наголошують, що важливо уважно вводити персональні дані;
  • 25–30 серпня – на Інформаційній сторінці учасника вибрати населений пункт для складання НМТ;
  • 5–7 вересня – остаточно визначитися з вибором населеного пункту для складання НМТ, указати його назву на Інформаційній сторінці;
  • до 10 вересня – отримати запрошення з інформацією про місце розташування тимчасового екзаменаційного центру для проходження НМТ, датою та часом початку тестування;
  • 12–16 вересня – взяти участь у спеціальній сесії НМТ.

Вступники, які під час основного чи додаткового періодів реєстрації сформували реєстраційні картки на сайті УЦОЯО і надіслали документи до відповідного регіонального центру, однак з тих чи інших причин не змогли підтвердити свою участь в НМТ, не мають повторно реєструватися. Натомість треба з 25 до 30 серпня підтвердити бажання скласти тестування у спеціальну сесію.

Якщо учасник загубив логін і пароль для доступу до інформаційної сторінки, він / вона може дізнатися їх через спеціальний сервіс “Отримання доступу до Інформаційної сторінки учасника ЗНО-2022/НМТ-2022“.

Нагадаємо, додаткова сесія НМТ стартує 16 серпня й учасників просять нікому не повідомляти про місце і час проведення тестування.

Повний розклад мультипредметного тесту можна подивитися за цим посиланням. Також ви можете завантажити розклад НМТ у форматі PDF.

Тривалість спрощеного ЗНО збільшено з 90 до 120 хвилин.

Демонстраційний тест можна пройти онлайн або проглянути в pdf-форматі.

Докладну інформацію про блок НМТ з української мови можна подивитися за цим посиланням, з математики – за цим посиланням, з історії України – тут.

Також дивіться відповіді на найпоширеніші запитання про так зване спрощене ЗНО й розклад вступної кампанії.

Якщо ви не знаєте ваших логіну й паролю для входу на інформаційну сторінку, телефонуйте за цими номерами.

Також МОН затвердило Порядок проведення НМТ.

А ще читайте розʼяснення, що робити людям з ООП, які хочуть пройти мультипредметний тест.

Окрім того, для національного мультипредметного тесту не встановлюватимуть порогових балів склав / не склав, як це робиться для ЗНО.

Читайте також: Що робити, якщо ви зареєструвалися на НМТ, але не підтвердили участь і Що робити, якщо вчасно не зареєструвався на НМТ.

Окрім того, читайте розʼяснення освітнього омбудсмена про те, хто відповідає за безпеку під час проведення НМТ.

Слава Україні!

Героям слава!

Переможемо!

Фото: автор – Syda_Productions, Depositphotos


Обговорення